حمل و نقل بین اللملی ترخیص گستر پاسارگاد

حمل و نقل 

حمل و نقل  نقش مهمی در تجارت بین الملل دارد. لازم است شرکت ها برای اطمینان از دریافت و حمل سریع کالاهای خود ، روش حمل و نقل مناسبی را انتخاب کنند. عوامل مختلفی وجود دارد که در تصمیم شرکت در مورد استفاده از نوع حمل و نقل تأثیرگذار است. این عوامل می تواند در مورد نیازهای تجاری، کشور مقصد و نوع کالاها باشد. 

وقتی یک شرکت تجاری کالای خود را می  خرد یا می فروشد باید سریع ترین  راه حل را برای رساندن کالا و جلب رضایت مشتری را پیشنهاد بدهد.

حمل و نقل جاده ای، دریایی، ریلی و هوایی چهار راه واردات و صادرات است. به عنوان اولین قدم ، شرکت باید تمام هدف های پروژه خود را در نظر بگیرد. وزن و نوع کالا بسیار مهم است. به عنوان مثال ، برای حمل و نقل غذا،دارو  یا میوه، سرعت مهم است و انتخاب کوتاه ترین و سریع ترین راه مهم است. هزینه ارسال یکی دیگر از عناصر بسیار مهم می باشد. مقصد، قانون کشورها ، ارزش کالا ، خطر حمل و نقل موارد دیگری هستند که باید در نظر گرفته شوند  و به نیازهای مشتری بستگی دارند. 

شرکت ترخیص گستر پاسارگاد با سابقه طولانی در امور ترخیص و روابط تجاری بین الملل و همچنین بهره مندی از کارشناسان خبره و داشتن نمایندگی در کشورهای مختلف و از جمله چک و کشورهای همسایه و بر اساس استانداردهای جهانی و کاملاً تخصصی سریع ترین روش ها را برای حمل کالای مشتریان خود پیشنهاد می دهد و در طول این پروسه همواره از مشتریانش نظرسنجی می کند و مشتری را تا تحویل گرفتن کالا در محل موردنظرش همراهی می کند.