حمل و نقل زمینی

یکی از روش های حمل و نقل کالا در جهان، حمل و نقل زمینی است. حمل و نقل زمینی شامل دو سبک عمده ریلی و جاده ای است. شرکت ترخیص گستر پاسارگاد  طیف گسترده ای از خدمات حمل و نقل زمینی را ارائه می دهد. حمل و نقل زمینی در دنیا از دیرباز در بین تجار داخلی و خارجی مورد توجه خاص بوده است. اکثریت واردکنندگان و صادرکنندگانی که کالاهای حجیم و سنگین دارند که ارزش حمل با هواپیما را ندارد و زمان این را ندارند که به صورت دریایی حمل بشود از روش حمل و نقل زمینی استفاده می کنند.

مشتریان حمل و نقل چه کسانی هستند؟

همه تاجران، واردکنندگان و صادرکنندگانی که با شرکت های اروپایی همکاری می کنند مشتریان سرویس حمل و نقل زمینی هستند. اکثر پروژه های عمرانی که قصد دارند از کالاهای با کیفیت اروپایی در پروژه خود استفاده کنند از طریق شرکت های واسط و بازرگانی اقدام به واردات می کنند. مشتریان این گروه معمولاً شرکت های بازرگانی واسط که به صورت پروژه ای و استاک کار می کنند هستند که غالب مشتریان آنها شرکت های پتروشیمی، شرکت های عمرانی، شرکت ها و کارگاه های تولیدی، پروژه های عمرانی شخصی و دولتی و …. می باشد.

تجهیزاتی که معمولاً از کشورهای ترکیه، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، بلژیک، فرانسه، هلند، اتریش، سوئد، چک و کشورهای اروپایی وارد می شود. مثل سیستم های کنترل، شیرهای صنعتی، کمپرسورها، انواع توربین های بخار، کمپرسورها، لوازم آشپزخانه صنعتی، تجهیزات پزشکی و …

شرکت ترخیص گستر پاسارگاد  با داشتن تیم متخصص و نمایندگان متعهد آماده ارائه سرویس های منظم در گمرکات شهرهای بندرعباس، بوشهر، بندرامام، بندر چابهار، بندر امیرآباد، بندرانزلی به وسیله کامیون های استاندارد و کنوانسیون های بین المللی برای حمل انواع کالاهای مجاز به مشتریان خود است.

خدمات حمل جاده ای شرکت ترخیص گستر پاسارگاد

CIS:CommonWeath Of Independent States کشورهای مشترک المنافع

سرویس های حمل زمینی به صورت گروپاژ از اروپا به گمرکات ایران و بالعکس

حمل محمولات مجاز

FTL: Full Truck Load

حمل کالای شما توسط وسیله نقلیه جاده ای مناسب با نیروهای کارآمد و متخصص

حمل و نقل جاده ای به وسیله کامیون چادری، کامیون جامبو، کامیون های حمل مایعات، ایزوتانک، کامیون های کمرشکن و بورژی و کامیون های یخچالی انجام می شود.

همچنین حمل انواع خودرو به کشورهای عراق، حوزه قفقاز، آذربایجان، گرجستان، ارمنستان و هر مقصد دیگری انجام می شود.

استعلام هزینه حمل و نقل زمینی